TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

A jednak biało-czerwone!
InfoRail.pl - Opublikowano: 06.06.2018 17:58:18 1 komentarz
A jednak biało-czerwone! (źródło: PKP IC)

Narodowy przewoźnik nie oklei swoich lokomotyw w barwy biało-szare. Lokomotywy będą biało-czerwone. Czyli oklejone zostaną w barwy narodowe.

Narodowy przewoźnik nie oklei swoich lokomotyw w barwy biało-szare. Lokomotywy będą biało-czerwone. Czyli oklejone zostaną w barwy narodowe.

Nie mniej jednak na tym etapie postępowania, tak wynika z odpowiedzi na jedno z pytań potencjalnego wykonawcy, nie zostanie udostępniony finalny projekt graficzny, ani też jego wersja poglądowa. Udało się natomiast przygotować i opublikować wersję roboczą w kolorze. Sukces!

Pewna nutka tajemnicy jednak w tym projekcie jest. Skoro przewoźnik nie chce udzielać szczegółowych informacji na jego temat to na pewno jeszcze zaskoczy…

Przypomnijmy, że oklejonych ma zostać 20 lokomotyw, w tym 6 Husarzy i 14 EP09. Z niecierpliwością czekamy na efekty.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
lokomotywa
EP09
EU44
 • Marian Gosik – 06.06.2018

  To już lepiej a nie czarno białe. 😉

 • Peter Gamkowski – 06.06.2018

  Elegancko

 • Piotr Ulędarski – 07.06.2018

  Wygląda jakby ta farba odpadała.

 • przemas22223 – 08.06.2018

  Taka okleina pasuje tylko na Taurusy, Traxy, Gamę, Dragona, Griffina czy Vectrona. Na EP09 taka okleina nie pasuje.Wyżej wymienione lokomotywy właśnie do tego są zbudowane. Trzeba dodać że pudło tych lokomotyw jest inne niż dziewiątki czy siódemki.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.