TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

8 marca kwiaty w woj. mazowieckim. Dla kogo?
KM Katarzyna Łukasik, TL, TransInfo - Opublikowano: 07.03.2017 10:51:38
8 marca kwiaty w woj. mazowieckim. Dla kogo?

8 marca użytkowniczki parkingów "Parkuj i Jedź" dostaną kwiaty

8 marca z okazji Dnia Kobiet wszystkie użytkowniczki parkingów "Parkuj i Jedź" otrzymają kwiaty od pracowników obiektów.

Spółka Koleje Mazowieckie ? KM rozpoczęła budowę parkingów w systemie "Parkuj i Jedź" w 2008 r., w ramach środków przeznaczonych przez samorząd woj. Mazowieckiego. Do tej pory na Mazowszu wybudowano i oddano do użytku dziewięć obiektów w następujących lokalizacjach: Błonie, Brwinów, Celestynów, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Radom, Siedlce, Teresin i Żyrardów. Łącznie jest to 960 miejsc postojowych, w tym 776 dla samochodów osobowych i 184 miejsca na rowery. System parkingów "Parkuj i Jedź" to duże udogodnienie dla osób, które dojeżdżają do pracy lub na uczelnię, łącząc wykorzystanie własnego środka transportu z przesiadką na pociąg. To sposób na zaoszczędzenie czasu oraz sprawne dotarcie do pracy i szkoły ? informują.

Wykonawcą zapewniającym obsługę parkingową na wszystkich parkingach "Parkuj i Jedź"  jest firma Sadida Dariusz Talaga.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
akcja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.