TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

7 małopolskich składów wyłączonych z eksploatacji
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.10.2017 15:13:08 7 komentarzy
7 małopolskich składów wyłączonych z eksploatacji

7 nowoczesnych pociągów województwa małopolskiego zostało chwilowo wyłączonych z eksploatacji – poinformował Urząd Marszałkowski.

7 nowoczesnych pociągów województwa małopolskiego zostało chwilowo wyłączonych z eksploatacji – poinformował Urząd Marszałkowski.

Choć żaden z zaplanowanych kursów nie zostanie odwołany pasażerowie powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w kursowaniu składów. Wszystko ze względu na wypadki, do których doszło na trasach kolejowych. Cztery Impulsy zderzyły się ze zwierzętami leśnymi, pod koła jednego wjechał samochód, natomiast dwa są wyłączone z uwagi na wcześniej zaplanowane prace związane z obsługą taboru.

Seria wypadków kolejowych może chwilowo utrudnić kursowanie pociągów z Krakowa do Tarnowa. Co istotne, operatorzy realizujący połączenia (Koleje Małopolskie i Przewozy Regionalne) zapewniają, że żaden z zaplanowanych przejazdów nie zostanie odwołany. Pasażerowie powinni jednak przygotować się na incydentalne utrudnienia. Możliwe, że na tory wyjadą pociągi starszego typu, niektóre połączenia będą także obsługiwane przez krótsze składy.

Na tę chwilę nie wiadomo jak długo pojazdy będą wyłączone z eksploatacji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Małopolska
Koleje Małopolskie
Przewozy Regionalne
 • kolejFAN – 06.10.2017

  Znowu wejdą kible.... masakra...tak się kończy nie ogradzanie siatką torów w lasach!!

 • komes – 06.10.2017

  "Cztery Impulsy zderzyły się ze zwierzętami leśnymi" - i gdzie teraz są te wszystkie śmieszki i żartownisie śmiejące się ze spraw zderzeń ze zwierzyną? To jest realny i szeroko spotykany problem, one naprawdę potrafią narobić szkód.

 • okl – 06.10.2017

  Nikt nie twierdzi, że nie... tylko skoro tak jest, to dlaczego czoła tych pociągów, nie są przystosowane do szybkiej naprawy po takim zdarzeniu?

 • Stachu – 06.10.2017

  Chodzi o Impulsy z PGZ czy KMŁ ?

 • bun – 06.10.2017

  @okl. Post kolegi @komes tyczył się cwaniaczków, co to twierdzili, że tylko pociągi PESY przyciągają łosie.

 • G.kolejarz – 06.10.2017

  Myślę że linie kolejowe powinny być ogradzane.Zabezpiecza to przed takimi zdarzeniami a zimą przed nawiewaniem śniegu. Drzewa i krzaki przy torach powinny zostać wycięte lub przesadzone dalej.

 • Combino – 07.10.2017

  @komes: dokładnie o tym samym pomyślałem' no cóż,mimo wszystko dość wiele razy byłem i w przyłączonych do woj. małopolskiego dziczach i i w podkarpackich ostępach leśnych by wiedzieć ile tam dzikiej zwierzyny siedzi. Będzie więcej Impulsów,to drogą rachunku prawdopodobieństwa zacznie częściej padać na Impulsy ;)@G.kolejarz: i da to tyle co z autostradami;już przyrodnicy nieraz opisywali jaką przeszkodę takim łoś czy jeleń jest w stanie przeskoczyć; zdziwiłbyś się...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!