TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

22 wagony 144A na przeglądy P3
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.12.2018 10:23:46
22 wagony 144A na przeglądy P3

PKP Intercity poszukują wykonawcy przeglądu okresowego na poziomie P3 22 wagonów osobowych typu 144A.

PKP Intercity poszukują wykonawcy przeglądu okresowego na poziomie P3 22 wagonów osobowych typu 144A.

Zamawiający zastrzega, że przedmiot zamówienia, z uwagi na potrzeby eksploatacyjno-przewozowe, może zostać zmniejszony nie więcej niż o 10 %. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać jeden przegląd okresowy na poziomie P3 wagonu osobowego (czas postoju wagonu w przeglądzie okresowym) w terminie 20 dni roboczych.

Wykonawca zobowiązany będzie także udzielić rękojmi i gwarancji na pracę wagonu osobowego po wykonanym przeglądzie okresowym na poziomie P3 na okres nie krótszy niż jeden miesiąc dla całego wagonu w zakresie wykonanych prac w ramach przeglądu P3 i nie wynikających ze zużycia eksploatacyjnego.

Wszystkie praca w ramach zamówienia powinny zostać zrealizowane w ciągu 18 miesięcy. Oferty w przetargu można składać do 28 stycznia 2018 roku. Kryteria wyboru stanowią:

Cena – 90% oraz

Gwarancja – 10%.

O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał przegląd (przeglądy) na co najmniej 3-cim poziomie utrzymania (P3) lub dostawę (dostawy) nie mniej niż 5 wagonów osobowych.

Wymagane jest wadium w wysokości 22 200,00 PLN.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
P3
wagon
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.