TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

20 Traxx-ów dla Railpoola
InfoRail.pl - Opublikowano: 25.08.2017 10:07:06
20 Traxx-ów dla Railpoola (foto: Wikipedia/Fabien Perissinotto, lic. CC BY-SA 4.0)

Firma Railpool podpisała z Bombardierem umowę na dostawę 20 lokomotyw Traxx MS. Po zrealizowaniu tego zamówienia flota Traxx-ów zwiększy się do 189 jednostek.

Firma Railpool podpisała z Bombardierem umowę na dostawę 20 lokomotyw Traxx MS. Po zrealizowaniu tego zamówienia flota Traxx-ów zwiększy się do 189 jednostek.

Lokomotywy będą wyposażone w systemy 15kV / 25kV AC i 1.5kV / 3kV DC i będą certyfikowane w Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Włoszech. Maszyny będą montowane w zakładzie Bombardiera w Kassel w Niemczech, a dostawy odbędą się w okresie od maja 2018 r. do grudnia 2019 r.

Przypomnijmy, że pudła do lokomotyw Bombardiera powstają w polskiej fabryce we Wrocławiu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Railpool
Traxx
lokomotywa
Bombardier
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.