TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

1700 zł za jazdę na symulatorze Elfa. Pieniądze dla WOŚP
InfoRail.pl - Opublikowano: 01.03.2018 09:59:41
1700 zł za jazdę na symulatorze Elfa. Pieniądze dla WOŚP (foto: KM)

12 lutego o godzinie 22:22 skończyła się aukcja, w której na rzecz WOŚP można było wylicytować jazdę na symulatorze "Elfa" w Kolejach Mazowieckich. Zwyciężył pan Bartłomiej Styrnik z Warszawy.

12 lutego o godzinie 22:22 skończyła się aukcja, w której na rzecz WOŚP można było wylicytować jazdę na symulatorze "Elfa" w Kolejach Mazowieckich. Zwyciężył pan Bartłomiej Styrnik z Warszawy.

Pod koniec lutego odebrał zaproszenie z rąk Roberta Stępnia, prezesa zarządu KM i wkrótce zasiądzie za sterami symulatora.

Serdecznie gratuluję Panu wygranej aukcji. Cieszę się, że również my, jako Koleje Mazowieckie, mogliśmy dołożyć tę małą cegiełkę na rzecz tak szczytnego celu, jakim jest działalność Fundacji Jurka Owsiaka. Życzę udanej jazdy i niezapomnianych wrażeń – powiedział Robert Stępień, prezes zarządu KM.

Dziękuję za możliwość osobistego spotkania z Panem. Aukcję znalazłem zupełnie przypadkiem, ale bardzo mnie zaciekawiła. Muszę przyznać, że konkurencja była duża i do końca nie byłem pewien czy to mi uda się ją wygrać. Jazda będzie trochę powrotem do dzieciństwa, kiedy bardzo interesowałem się koleją, i jak niejeden mały chłopiec, chciałem zostać maszynistą. Obecnie jestem jedynie pasażerem, m.in. pociągów, ale ciekawość do kolei została we mnie do dzisiaj – powiedział Pan Bartosz.

Dzięki Panu Bartoszowi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 1700 zł. Pan Bartosz spędzi 2 godziny w kabinie symulatora, prowadząc pociąg pod okiem instruktora.

Po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zjazdu pociągiem do Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota oraz zwiedzanie zaplecza technicznego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Elf
symulator