TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

1500 biletów za 1 zł. Na 15 lat Przewozów Regionalnych
InfoBus.pl - Opublikowano: 09.11.2016 09:34:02 2 komentarze
1500 biletów za 1 zł. Na 15 lat Przewozów Regionalnych

Świętujące 15-lecie swojej działalności, Przewozy Regionalne przygotowały kolejną promocję.

Świętujące 15-lecie swojej działalności, Przewozy Regionalne przygotowały kolejną promocję! Na pasażerów czeka pula 1500 biletów za 1 zł dostępnych przez internet.

Najnowsza oferta specjalna "1500 biletów na 15-lecie" to pula biletów za 1 zł, które można kupić online. Bilety za złotówkę są dostępne na wszystkie krajowe pociągi REGIO. Promocyjne bilety będą pojawiały się w internetowych kanałach sprzedaży ? na stronach www.biletyregionalne.pl i www.koleo.pl oraz w aplikacji SkyCash ? w każdy wtorek od 18 października do 6 grudnia 2016 r. W tych dniach w specjalnej cenie będzie można kupić bilety w jedną stronę na dowolnie wybrany termin.

Połączenia REGIO stanowią podstawę oferty Przewozów Regionalnych. Każdego dnia na trasy w całej Polsce wyjeżdża około 1600 pociągów regionalnych i aglomeracyjnych. Z REGIO chętnie korzystają uczniowie, studenci, osoby podróżujące do pracy oraz turyści. Część pociągów łączy sąsiadujące ze sobą regiony.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
promocja
  • były kolejor – 14.11.2016

    gówno się pokazały . chciałem skorzystać 8.11 wtorek . ani na skyCash , ani na koleo . nie było oferty/propozycji . wyboru. . to dla kogo to było

  • ola – 06.12.2016

    Może ja jestem jakaś nie kumata, ale za cholerę nie ma możliwości kupna takiego biletu. Cały czas stawka normalna. Żadnej opcji wyboru promocji. Próbuje już trzeci raz. Oszuści!!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.