TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

106 wraków lokomotyw PKP CARGO na sprzedaż
InfoRail.pl - Opublikowano: 24.05.2019 16:42:11
106 wraków lokomotyw PKP CARGO na sprzedaż

PKP CARGO wystawiło na sprzedaż wraki 106 lokomotyw kilku serii.

PKP CARGO wystawiło na sprzedaż wraki 106 lokomotyw kilku serii.

I tak w drodze licytacji elektronicznej będzie można kupić maszyny serii SM31, SM42, ST43, SU45 i SU46, stacjonujące w kilku zakładach Spółki. Przewoźnik nie wymaga zezłomowania lokomotyw, mimo, że sprzedaż dotyczy wraków. Nie jest również konieczne cięcie elementów pojazdu, co jest praktyką w przypadku podobnych transakcji realizowanych przez Przewozy Regionalne.

Oferty na zakup lokomotyw można składać do 11 czerwca 2019 roku. To już drugie postępowanie dotyczące sprzedaży taboru przez PKP CARGO w tym roku. Wcześniej przewoźnik wystawił na sprzedaż 159 lokomotyw.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
lokomotywa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.