TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

10 EP2D dla rosyjskiego przewoźnika
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.08.2018 09:59:53
10 EP2D dla rosyjskiego przewoźnika (foto: TMH)

Rosyjski przewoźnik CSPC złożyła zamówienie na 10 dodatkowych jednostek elektrycznych EP2D. Będą one wykorzystywana na liniach do i z Moskwy.

Rosyjski przewoźnik CSPC złożyła zamówienie na 10 dodatkowych jednostek elektrycznych EP2D. Będą one wykorzystywana na liniach do i z Moskwy.

Pociągi zostaną dostarczone przez spółkę DMZ, zależną od Transmashholding. TMH twierdzi, że DMZ do tej pory dostarczyło 550 pojazdów EP2D klientom w Rosji, a także w krajach kaukaskich.

Nowe pociągi zostaną pozyskane w ramach leasingu.

"Odnowienie taboru kolejowego jest jednym z priorytetów CSPC. Nabycie nowoczesnych podmiejskich pociągów może zwiększyć poziom komfortu dla pasażerów, a transport będzie bezpieczniejszy i wygodniejszy"- powiedział Vladimir Kozlov, szef przewoźnika.

Pociągi EP2D mają dopuszczenie do kursowania nie tylko w Rosji, ale także w Białorusi, Kazachstanie, Armenii i Kirgistanie. Mogą kursować w trakcji wielokrotnej po 2 lub 3 jednostki.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Transmashholding
Rosja
ezt
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.