TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

1 sierpnia wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM
InfoRail.pl - Opublikowano: 01.08.2019 09:33:12
1 sierpnia wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM

1 sierpnia w godz. 14–20 w Warszawie i okolicy bilety Kolei Mazowieckich będą honorowane w SKM, metrze, autobusach i tramwajach w 1. i 2. strefie biletowej ZTM.

1 sierpnia w godz. 14–20 w Warszawie i okolicy bilety Kolei Mazowieckich będą honorowane w SKM, metrze, autobusach i tramwajach w 1. i 2. strefie biletowej ZTM.

Z kolei bilety ZTM będą uznawane we wszystkich pociągach KM w obszarze 1. i 2. strefy ZTM - poinformowały Koleje. Spowodowane jest to zmianami związanymi z organizacją zgromadzeń publicznych.

"Bilety KM (wszystkich rodzajów) będą honorowane we wszystkich środkach publicznego transportu zbiorowego (SKM, metro, autobusy, tramwaje) w obszarze 1. i 2. strefy biletowej ZTM. Bilety ZTM (wszystkich rodzajów z uwzględnieniem stref biletowych) będą honorowane we wszystkich pociągach KM w obszarze 1. i 2. strefy biletowej ZTM" - informuje spółka.

KM przypominają, że podróżni z biletami "kartonikowymi" ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np. 01.08. godz. 14:15, a posiadacze biletów zakodowanych na Warszawskiej Karcie Miejskiej muszą je aktywować.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Warszawa
ZTM Warszawa
bilet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.