TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZNTK Mińsk Mazowiecki z umową na modernizację pomorskiego EN57
InfoRail - Opublikowano: 15.02.2016 11:52:26 4 komentarze
ZNTK Mińsk Mazowiecki z umową na modernizację pomorskiego EN57

Województwo Pomorskie i Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego ?Mińsk Mazowiecki? podpisali umowę na wykonanie modernizacji jednego elektrycznego zespołu trakcyjnego serii EN57 będącego własnością samorządu.

Województwo Pomorskie i Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego ?Mińsk Mazowiecki? podpisali umowę na wykonanie modernizacji jednego elektrycznego zespołu trakcyjnego serii EN57 będącego własnością samorządu. Za usługę tę firma z grupy PESA dostanie 8 954 400 PLN brutto. Prace zostaną wykonane w ramach projektu p.n. ?Zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowego odcinka Malbork ? Grudziądz w celu poprawy bezpieczeństwa, zarządzania, wydajności i niezawodności lokalnego systemu transportowego?, który uzyskał dofinansowanie ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

W przetargu złożona została tylko jedna oferta. Prace mają zostać wykonane w ciągu 120 dni. Po modernizacji jednostka trafi do Przewozów Regionalnych.

ZNTK Mińsk Mazowiecki jest niekwestionowanym liderem modernizacji ezt-ów w Polsce.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pomorskie
ZNTK Mińsk Mazowiecki
 • Bem – 15.02.2016

  9 mln za modernizacje kibla?. Nowy EZT koszuje 12,5 -14,5 mln. jeszcze by dostali trochę pieniędzy za złom z EN57. Nie ma jak zdrowa ekonomia w pomorskim ;(

 • dd100 – 15.02.2016

  Urzędników powinni traktować tak jak z Korei Północnej. Za taką niegospodarność pod mur. Inaczej w tym kraju nie będzie normalnie.

 • PPR – 15.02.2016

  Brawo pesa. Jak zarabiać to konkretne pieniądze!

 • ciekawy – 15.02.2016

  program zakupowy mówi o Spalinowych Zespołach Trakcyjnych! Dlaczego więc kupują elektycznego turbo-kibla?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.