TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZNTK Mińsk Mazowiecki z umową na modernizację pomorskiego EN57
InfoRail - Opublikowano: 15.02.2016 11:52:26 4 komentarze
ZNTK Mińsk Mazowiecki z umową na modernizację pomorskiego EN57

Województwo Pomorskie i Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego ?Mińsk Mazowiecki? podpisali umowę na wykonanie modernizacji jednego elektrycznego zespołu trakcyjnego serii EN57 będącego własnością samorządu.

Województwo Pomorskie i Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego ?Mińsk Mazowiecki? podpisali umowę na wykonanie modernizacji jednego elektrycznego zespołu trakcyjnego serii EN57 będącego własnością samorządu. Za usługę tę firma z grupy PESA dostanie 8 954 400 PLN brutto. Prace zostaną wykonane w ramach projektu p.n. ?Zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych do obsługi kolejowego odcinka Malbork ? Grudziądz w celu poprawy bezpieczeństwa, zarządzania, wydajności i niezawodności lokalnego systemu transportowego?, który uzyskał dofinansowanie ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

W przetargu złożona została tylko jedna oferta. Prace mają zostać wykonane w ciągu 120 dni. Po modernizacji jednostka trafi do Przewozów Regionalnych.

ZNTK Mińsk Mazowiecki jest niekwestionowanym liderem modernizacji ezt-ów w Polsce.WIĘCEJ
Sprawdź też:
Pomorskie
ZNTK Mińsk Mazowiecki
 • Bem – 15.02.2016

  9 mln za modernizacje kibla?. Nowy EZT koszuje 12,5 -14,5 mln. jeszcze by dostali trochę pieniędzy za złom z EN57. Nie ma jak zdrowa ekonomia w pomorskim ;(

 • dd100 – 15.02.2016

  Urzędników powinni traktować tak jak z Korei Północnej. Za taką niegospodarność pod mur. Inaczej w tym kraju nie będzie normalnie.

 • PPR – 15.02.2016

  Brawo pesa. Jak zarabiać to konkretne pieniądze!

 • ciekawy – 15.02.2016

  program zakupowy mówi o Spalinowych Zespołach Trakcyjnych! Dlaczego więc kupują elektycznego turbo-kibla?

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.